БЪЛГАРСКА СВОБОДНА ТЕЛЕВИЗИЯ

ЦСКА НАКАРА „РОМА“ ДА ПОТРЕПЕРИ В СОФИЯ, НО НАПУСНА СЪС ЗАГУБА ЕВРОПЕЙСКАТА КЛУБНА СЦЕНА

ЦСКА загуби с 2:3 от Рома в последния си мач от Лигата на конференциите и напусна официално турнира

ЦСКА загуби с 2:3 от Рома в последния си мач от Лигата на конференциите и напусна официално турнира. Отборът на Стойчо Младенов регистрира пет поражения и един равен, което го остави на последното място в крайното класиране в групата.
Два гола за „вълците” на „Васил Левски” вкара Тами Ейбрахам. Нападателят се разписа в 15-ата и 53-ата минути, а едно добави Борха Майорал в 34-ата минута. За „червените” точен беше изпадналия в немилосто до този момент Хамза Чатакович в 75-ата минута, а в продължението на мача Яник Вилдсхут оформи крайното 2:3. Това бе първо попадение за нидерландското крило след идването му на "Армията" през лятото.
Загубата е четвърта поредна за ЦСКА в Лигата на конференциите. Червените завършват европейското си участие с една точка в група С, спечелена в домакинството на "Бодьо" през септември. Тимът на Стойчо Младенов е с голова разлика 3:13.
Победата пък позволи на "Рома" да завърши като лидер в групата.
В другата среща "Бодьо" и "Зоря" (Луганск) направиха 1:1, с което норвежците остават на второто място.